serwis maszyn pakujących

Witamy w serwisie maszyn pakujących firmy PHU BEST. Skorzystaj z naszego kompleksowego serwisu: od uruchamiania poprzez naprawę aż po konserwację i utrzymanie sprawności technicznej maszyn pakujących.
PHU Best

Naprawa maszyn pakujących

Świadczymy usługi naprawcze owijarek do palet. Posiadamy długoletnie i niezbędne doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół . Zapewniamy szybkie i sprawne naprawy, które pozwolą na minimalizację kosztów oraz poprawę wydajności owijarek do palet . Zapewniamy pełną dokumentację i dostawę potrzebnych części zamiennych.

Przegląd konserwacyjny

Prawidłowe działanie maszyn pakujących zapewnia właściwe ich wykorzystanie zgodnie z przeznaczeniem. Jednocześnie owijarki do palet powinny być poddawane okresowym przeglądom  konserwacyjnym, dzięki czemu ewentualne usterki zostaną szybko wychwycone i nie dojdzie do poważniejszych awarii. Zleć ich wykonanie naszemu zespołowi  wykfalifikowanych serwisantów posiadających wieloletnie doświadczenie w serwisie owijarek do palet.

Serwis techniczny

Wiemy jak ważnym elementem jest profesjonalne wsparcie pozakupowe, dlatego żeby zapewnić jak najkrótszą przerwę w produkcji, nasz zespół serwisowy pojawi się jak najszybciej jest to możliwe. W zależności od potrzeb lub rozpoznania rodzaju awarii owijarek do palet oferujemy pomoc telefoniczną bądź stacjonarną u klienta.

zapytaj o indywidualną ofertę